La VitaKlinike Endoskopike

Na Kontaktoni...! +355 4 23 60 067 +355 69 60 15 018

Sherbime

Opinione:

Kjo klinike ofron sherbim shume te mire ne te gjitha kabinetet e saj, veçanerisht ne kabinetin e Endoskopise.

Mirësevini në websitin tonë!

Our business is healthcare but our customer is humanity!

I nderuar vizitor!
Ne kete website ju do informoheni per aktivitetin e klinikes sone. Informacion mbi sherbimet qe ne ofrojme, mbi stafin e klinikes dhe menyrat e kontaktimit me ne. Gjithashtu, ju mund te lini takim duke kontaktuar me telefon, e-mail ose duke plotesuar formularin qe ndodhet ne website. Jeni te mirepritur te na vizitoni ne ambjentet tona.

Rreth nesh

Klinika La Vita

Klinika La Vita nisi aktivitetin e saj ne vitin 2008 ne Kavaje. Ne Gusht 2012 u hap ne Tirane nje dege e re e kesaj klinike, e specializuar per endoskopi.

Më tepër

Stafi ynë

Klinika La Vita

Stafi jonë, me një eksperience 10 vjeçare në një praktike private mjekësore, është i dedikuar për shëndetin e pacienteve.

Më tepër

Orari i shërbimit:

  • Hënë: 8:30 - 16:00
  • Martë: 8:30 - 16:00
  • Mërkurë: 8:30 - 16:00
  • Enjte: 8:30 - 16:00
  • Premte: 8:30 - 16:00
  • Shtunë: 8:30 - 14:00

Adresa:

Rruga Kongresi i Manastirit
Tirane, Albania
Telefon +355 4 23 60 067
E-mail: info@lavita.al